Contact

Een dealer account

Klik hier om een dealer account aan te vragen

 

Neem contact op

Uw naam (verplicht)

Uw email (verplicht)

Onderwerp

Uw bericht

Hoofdkantoor

Vestiging: LV Sports
Adres: Lange Coupure 3a
Postcode: 1391 KN
Plaats: Abcoude
Phone:  +31 (0)6-46056281
E-mail: info@lvsports.nl

Sales Manager La Valencio

Contactpersoon: Marlot François
Phone:  +31 (0)6-46056281
E-mail: sales@lvsports.nl

Sponsorships La Valencio

Contactpersoon: Ryanne Tigchelaar
Phone: +31 (0)294-281233
E-mail: Ryanne@lvsports.nl

Administration La Valencio

Contactpersoon: Sandra van Stuivenberg
Phone:  +31 (0)294-281233
E-mail: sales@lvsports.nl

Vertegenwoordiger La Valencio Noord en Midden Nederland

Contactpersoon:  Marlot François
Phone: +31 (0)6-46056281
E-mail: marlot@lvsports.nl

Agent La Valencio Zuid-Nederland en België

Contactpersoon: Femke van Goethem
Phone: +31 (0)6-11756244
E-mail: femke@equinoxx.nl

Agent La Valencio Germany

Contactpersoon: Frank Wackers
Phone:  +31 (0)6-28959843
E-mail: frank@lvsports.nl

Agent La Valencio United Kingdom

Contactpersoon: Paul Kirby
Phone: +44 (0)1275 – 463590
E-mail: pkirby13@aol.com

Vertegenwoordiger KM worldriding

Contactpersoon: Patrick Berends
Phone: +31 (0)6-25090147
E-mail: info@kmworldriding.nl